Інформація про заклад

БДНЗ (я-с) №1

Повна назва

Балаклійський дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) №1 Балаклійської міської ради Харківської області

Скорочена назва

БДНЗ (я-с) №1

Тип ДНЗ

Ясла-садок, загального розвитку

Форма власності

комунальна

Тип місцевості

місто

Поштова адреса

64207 Харківська область Балаклійський район м.Балаклія вул.1-го Травня, 3

Завідувач

Шабельник Ірина Анатоліївна, повна вища освіта, ХДПУ ім.Г.С.Сковороди, дошкільне виховання, 1996р., магістратура ІПО ХНПУ, управління навчальним закладом, 2008р. Заклад очолює з 27 серпня 2015 року

Мова навчання

українська

Кількість персоналу

26 чоловік; з них – 11 педагогів, 15- обслуговуючий персонал.

Кількість дітей

101 дитина

Кількість груп

4 вікових груп

Режим роботи

10,5 годинний.

Групи цілодобового перебування

відсутні

Телефони

( 0249) 5-43-36

E-mail

bdnz1_@ukr.net

Сайт

balakliya-dnz1.edu.kh.ua

Нормативна наповнюваність

65 дітей

Прийнятих заявок

Діти віком від 1,5 до 3 років на 2018/2019 навчальний рік - 23 дитини

Заявок від пільговиків

Немає

Історія закладу

Заснований 21.01.1964 р., та перереєстрований в Балаклійській районній державній адміністрації Харківської області 13.02.2002р.

Основні досягнення

Педогогічний колектив дошкільного закладу нагороджений Грамотою Президії Харківської обласної ради за активну участь у природоохоронній акції «Чиста Україна – чиста земля ».

Грамота відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації вихователю Кофановій О.С.за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління .

Грамота Балаклійської міської ради за плідну роботу і здобутки у вихованні дітей, активну участь у житті територіальної громади.

Подяка від адміністрації БЗОШ №2 за співпрацю у справі навчання та виховання дітей 6-річного віку.

Участь в Харківській обласній виставці – ярмарку педагогічних ідей та технологій :

вихователь Борисенко Т.С. за темою «Формування правової свідомості у старших дошкільнят».

Вихователь Толстокора Л.В. узагальнила та захистила досвід «Психофізичний розвиток дітей дошкільного віку» .

Вихователь Борисенко Т.С. захистила досвід «Правове виховання в блочно – тематичному плануванні», розробила методичний посібник - творчій проект «Балаклійщино-зоре моя».

Вихователь Кофанова О.С. захистила досвід роботи по темі «Виховуємо креативність. Художня діяльність, як чинник розвитку особистості».

Вихователь Семеннікова С.М. захистила досвід роботи по темі «Розвиток пізнавальної активності у дітей раннього віку» .

Диплом відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації за високий рівень організації експозиції «Організація науково-методичної роботи у закладі освіти».

Грамота відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації Борисенко Т.С. за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління .

Музичний керівник Буткевіч Н.Г. приймала участь в районному конкурсі «Вихователь року» .

Музичний керівник узагальнила досвід «Хореографія,як засіб естетичного виховання дошкільнят», розробила творчий проект «Пори року» (хореографічні фантазії), проект «Ярмарок», виготовила методичний посібник.

На базі дошкільного закладу щорічно проводиться не менше трьох – чотирьох районних методичних об’єднань.

Вихователь Толстокора Л.В. посіла ІІІ місце у І (районному) турі обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році

Вихователь Толстокора Л.В. взяла участь в обласному фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують»та була нагороджена дипломом ІІІ ступеня

Балаклійський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)№1 Балаклійської міської ради Харківської області - для дітей загального розвитку, розташований у центрі міста Балаклії по вулиці 1-го Травня, 3

Режим роботи закладу: 7.00 - 17.30

У дошкільному закладі працює 4 групи :

1 - для дітей раннього віку,

3 - для дітей дошкільного віку.

Дошкільний заклад успішно очолює досвідчений педагог Шабельник Ірина Анатоліївна.

У дошкільному закладі працюють висококваліфіковані фахівці: педагоги - 11 чол., вища освіта - 4 чол., середня спеціальна - 7 чол. Кваліфікаційні категорії: вища категорія - 2 чол., І категорія - 1 чол., звання "Вихователь - методист" - 6 чол.

Наш дошкільний заклад - це не стіни, а та атмосфера, яку створює прекрасне братство педагогів і вихованців, це атмосфера напружених буднів, завзятих справ, веселих свят, конкурсів,це веселий гомін, блиск дитячих очей.

Освітня робота в закладі здійснюється за Базовим компонентом дошкільної освіти в Україні (нова редакція), програмою виховання і навчання дітей від двох до семи років "Дитина" та програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку "Впевнений старт" (нова редакція).

Адміністрація закладу активізує діяльність педагогів на пошук ефективних інноваційних форм роботи.

Основним принципом організації навчально-виховного процесу в ДНЗ є новітність, альтернативність підходів щодо форм, методів, засобів, змісту виховання та навчання, а також розвиваючий характер виховання та навчання на основі створення розвивального середовища, розвиток у дітей творчих здібностей, надання пріоритету розвитку індивідуальних особливостей кожної дитини.

Педагогічний колектив протягом багатьох років працює за напрямками:

- фізкультурно-оздоровча робота з дітьми дошкільного віку;

- правова освіта.

У садочку працюють гуртки за інтересами:

"Здоров'ячок"

"Хореографічні візерунки"

Наш садочок це велика дружна родина. Всім дітям в ньому живеться спокійно і затишно, тому що про них піклуються досвідчені, турботливі працівники.

Стрімкий темп сучасного життя, його інформативна насиченість, спонукають нас до пошуків сучасних підходів. Працюючизлагоджено, весь колектив дошкільного закладу вірить, що невтомна праця і творча енергія наших вихованців увінчаються успіхом і Сад їхнього Дитинства згодом стане Садом плодовитим і щедрим на ДОБРО і ЛЮДЯНІСТЬ.

Кiлькiсть переглядiв: 367

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.